KONST / Litografier / Serigrafi 16321013
nr 1632 1013
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Serigrafi, Signerad 26/200, "Gestalt". Galleri Larsson Gävle, Silkscreen, Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 79x79 cm, yttermått inklusive ram. 93x93 cm
Utrop:
3.000 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
2.000 kr (per 16:59:17)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 18:29:17
- Mitt bud
3/7 20:10:17
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely